Atrakcje

Najlepsze atrakcje na Twoją imprezę w jednym miejscu!

Bilard
Posiadamy 2 przenośne stoły 6 ft do mini bilardu. Szukasz rozrywek towarzyszących dla Twojej imprezy? Zgłoś się do nas a przygotujemy salę gier pod wskazanym adresem wraz z turniejem i nauką.

Pokaz barmański
Zachwyć swoich gości niesamowitym show w wykonaniu jednych z najlepszych polskich barmanów. Pokaz flair potrafi rozkręcić nie jedną imprezę.

Quiz
Chcesz zintegrować swój zespół? Zorganizuj dla nich Quiz! Podzielcie się na drużyny i odpowiadajcie na pytania przygotowane przez naszych doświadczonych prowadzących.

Piłkarzyki
Twoi goście uwielbiają grać w futbol stołowy? Potrzebujesz w firmie dodatkowej atrakcji do chill roomu? Napisz do nas i zapoznaj się z naszą ofertą ułożoną specjalnie pod Twoje potrzeby.

Stand-up
Nasi komicy są w stanie rozbawić nawet największego ponuraka. Zamów u nas występ i przekonaj się, że uśmiech Twoim gościom nie zejdzie z twarzy do końca imprezy.

Planszówki
Poszukujecie spokojnej i relaksującej rozrywki? Polecamy gry planszowe. Zapewniamy prowadzącego, który wprowadzi Was w niesamowity świat planszówek.

Dart
Każdą imprezę świetnie może urozmaicić Dart. Rzutki wspaniale sprawdzają się w integracji zespołu podczas wspólnych wypadów. Polecamy wynajęcie naszych tarczy w dobrej cenie.

Koncert
Nic nie wpływa na świetną atmosferę jak muzyka na żywo. Chcielibyście posłuchać wykonań w klimatach jazz, blues, funky, rock? Żaden problem! Zorganizujemy dla Was niezapomniany koncert.

Pokaz iluzji
Współpracujemy z profesjonalnymi magikami, którzy wiedzą najlepiej jak oczarować Twoich gości. Gwarantujemy iluzjonistów magików na najwyższym światowym poziomie.


Wybierz najlepsze atrakcje na Twoją imprezę i prześlij nam formularz.
Maksymalnie do 20 h przygotujemy dla Ciebie ofertę. 
Zorganizuj imprezę!

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Black Ball Events z siedzibą w Radomiu przy ul. Czachowskiego 14/21.  

Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Pani/Pana danych, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail agencja@black-ball.eu, we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z Pani/Pana praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe zbierane są w celu zapewnienia właściwej obsługi użytkowników strony oraz komunikacji z użytkownikami, którzy wyrazili na to zgodę. , na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora - art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”), którym jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza oraz udzielanie informacji o świadczonych usługach i sprzedawanych produktach.

Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. W przypadku udzielenia zgody na przesyłanie informacji handlowych Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane do momentu wycofania zgody.

Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego może ją Pani/Pan w każdym momencie wycofać (również w zakresie poszczególnych form kontaktu z Panią/Panem) i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W celu realizacji jednego ze swoich praw proszę skontaktować się z nami pod adresem e-mail. agencja@black-ball.eu

Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak Pani/Pan uzna, że przetwarzając Pani/Pana dane osobowe naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.