Atrakcje

Najlepsze atrakcje na Twoją imprezę w jednym miejscu!

Bilard
Posiadamy przenośny stół 6 ft do mini bilardu. Szukasz rozrywek towarzyszących dla Twojej imprezy? Zgłoś się do nas a przygotujemy salę gier pod wskazanym adresem wraz z turniejem i nauką.
Piłkarzyki
Twoi goście uwielbiają grać w futbol stołowy? Potrzebujesz w firmie dodatkowej atrakcji do chill roomu? Napisz do nas i zapoznaj się z naszą ofertą ułożoną specjalnie pod Twoje potrzeby.
Dart
Każdą imprezę świetnie może urozmaicić Dart. Rzutki wspaniale sprawdzają się w integracji zespołu podczas wspólnych wypadów. Polecamy wynajęcie naszych tarczy w dobrej cenie.
Pokaz barmański
Zachwyć swoich gości niesamowitym show w wykonaniu jednych z najlepszych polskich barmanów. Pokaz flair potrafi rozkręcić nie jedną imprezę.
Stand-up
Nasi komicy są w stanie rozbawić nawet największego ponuraka. Zamów u nas występ i przekonaj się, że uśmiech Twoim gościom nie zejdzie z twarzy do końca imprezy.
Koncert
Nic nie wpływa na świetną atmosferę jak muzyka na żywo. Chcielibyście posłuchać wykonań w klimatach jazz, blues, funky, rock? Żaden problem! Zorganizujemy dla Was niezapomniany koncert.
Degustacja whisky oraz win
Chcesz zintegrować swój zespół? Zorganizuj dla nich degustację whisky lub win! Szkolenie prowadzą licencjonowani eksperci, przed którymi świat drogich alkoholi nie ma żadnych tajemnic.
Impreza z DJ'em
A może macie ochotę na imprezę taneczną? Żaden problem! Proponujemy doświadczonych DJ'ów, którzy potrafią rozkręcić każdy parkiet!
Pokaz iluzji
Współpracujemy z profesjonalnymi magikami, którzy wiedzą najlepiej jak oczarować Twoich gości. Gwarantujemy iluzjonistów magików na najwyższym światowym poziomie.

Wybierz najlepsze atrakcje na Twoją imprezę i prześlij nam formularz. 
Maksymalnie do 20 h przygotujemy dla Ciebie ofertę. 
*dostępność atrakcji może być różna w zależności od lokalizacji


 
Zorganizuj imprezę!
 
 

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Black Ball Events z siedzibą w Radomiu przy ul. Czachowskiego 14/21.  

Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Pani/Pana danych, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail agencja@black-ball.eu, we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z Pani/Pana praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe zbierane są w celu zapewnienia właściwej obsługi użytkowników strony oraz komunikacji z użytkownikami, którzy wyrazili na to zgodę. , na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora - art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”), którym jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza oraz udzielanie informacji o świadczonych usługach i sprzedawanych produktach.

Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. W przypadku udzielenia zgody na przesyłanie informacji handlowych Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane do momentu wycofania zgody.

Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego może ją Pani/Pan w każdym momencie wycofać (również w zakresie poszczególnych form kontaktu z Panią/Panem) i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W celu realizacji jednego ze swoich praw proszę skontaktować się z nami pod adresem e-mail. agencja@black-ball.eu

Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak Pani/Pan uzna, że przetwarzając Pani/Pana dane osobowe naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.