Atrakcje

Najlepsze atrakcje na Twoją imprezę w jednym miejscu!

Bilard
Posiadamy przenośny stół 6 ft do mini bilardu. Szukasz rozrywek towarzyszących dla Twojej imprezy? Zgłoś się do nas a przygotujemy salę gier pod wskazanym adresem wraz z turniejem i nauką.
Piłkarzyki
Twoi goście uwielbiają grać w futbol stołowy? Potrzebujesz w firmie dodatkowej atrakcji do chill roomu? Napisz do nas i zapoznaj się z naszą ofertą ułożoną specjalnie pod Twoje potrzeby.
Dart
Każdą imprezę świetnie może urozmaicić Dart. Rzutki wspaniale sprawdzają się w integracji zespołu podczas wspólnych wypadów. Polecamy wynajęcie naszych tarczy w dobrej cenie.
Pokaz barmański
Zachwyć swoich gości niesamowitym show w wykonaniu jednych z najlepszych polskich barmanów. Pokaz flair potrafi rozkręcić nie jedną imprezę.
Stand-up
Nasi komicy są w stanie rozbawić nawet największego ponuraka. Zamów u nas występ i przekonaj się, że uśmiech Twoim gościom nie zejdzie z twarzy do końca imprezy.
Koncert
Nic nie wpływa na świetną atmosferę jak muzyka na żywo. Chcielibyście posłuchać wykonań w klimatach jazz, blues, funky, rock? Żaden problem! Zorganizujemy dla Was niezapomniany koncert.
Degustacja whisky oraz win
Chcesz zintegrować swój zespół? Zorganizuj dla nich degustację whisky lub win! Szkolenie prowadzą licencjonowani eksperci, przed którymi świat drogich alkoholi nie ma żadnych tajemnic.
Impreza z DJ'em
A może macie ochotę na imprezę taneczną? Żaden problem! Proponujemy doświadczonych DJ'ów, którzy potrafią rozkręcić każdy parkiet!
Pokaz iluzji
Współpracujemy z profesjonalnymi magikami, którzy wiedzą najlepiej jak oczarować Twoich gości. Gwarantujemy iluzjonistów magików na najwyższym światowym poziomie.

Wybierz najlepsze atrakcje na Twoją imprezę i prześlij nam formularz. 
Maksymalnie do 20 h przygotujemy dla Ciebie ofertę. 
*dostępność atrakcji może być różna w zależności od lokalizacji i terminu


 
Zorganizuj imprezę!