O nas

Zobacz czym się zajmujemy!

Szukasz pomysłu na organizację oryginalnej imprezy? Chcesz ciekawie spędzić wolny czas? A może pragniesz nauczyć się czegoś nowego? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Black Ball Events jest firmą zajmującą się organizacją eventów z zakresu sportu, rekreacji i muzyki. Podstawową misją naszej działalności jest budowanie społeczności ludzi z pasją. Dzięki rozbudowanej tematyce naszych eventów, każdy może odnaleźć u nas coś dla siebie.
W naszej ofercie znajdują się niszowe dziedziny, co może zadowolić nawet najbardziej wymagających. Każdy potrzebuje odpoczynku od problemów i rutyny dnia codziennego. Black Ball proponuje wiele ciekawych sposobów na spędzanie czasu wolnego. Dawka pozytywnych wrażeń i emocji  jest już teraz na wyciągniecie ręki. Organizujemy imprezy firmowe, imprezy tematyczne, kursy, turnieje,  pokazy, koncerty w wielu ciekawych klubach, hotelach, a także szkołach. Stale staramy się rozszerzać naszą ofertę o nowe miejsca i dziedziny rekreacji aby "Trafiać z pasją!". Jest to dla nas kluczową kwestią oraz głównym mottem i przesłaniem. Zapraszamy do współpracy firmy, hotele, kluby oraz każdego kto
chce odnaleźć swoje życiowe hobby.

Nasze specjalności

Bilard 

Bilard jest świetną rozrywką i idealną okazją do spotkań różnego typu, głównie z jednego powodu - w bilard może grać dosłownie każdy, bez względu na wiek, wzrost, wagę, płeć czy nawet poziom umiejętności.

W dzisiejszych czasach jest to bardzo popularna forma rekreacji, która świetnie relaksuje po ciężkiej pracy, stanowi przyjemną odmianę podczas spotkań biznesowych, czy też jest doskonałą okazją do integracji. Niewiele sportów można tak łatwo przekształcić w codzienną rozrywkę i też niewiele sportów daje tyle radości początkującym graczom co właśnie bilard!

Gra przy stole jest wyśmienitą okazją do rozmów w spokojnej, cichej atmosferze. Może się wydawać, że to mało dynamiczna, nieco nudnawa dyscyplina, jednak to tylko pozory! Wbijanie bil, zacięte pojedynki, "walka" na ostatniej czarnej dają olbrzymią dawkę emocji i zabawy, która dodatkowo wzrasta podczas turniejowej rywalizacji. Rozbudowane zasady i różne odmiany sprawiają, że bilard nigdy się nie nudzi.

  • przeprowadzamy integracyjne turnieje i warsztaty firmowe
  • przygotowywujemy do Mistrzostw Polski Biznesu
  • organizujemy mecze pokazowe i trickshoty

Bowling
 
Kręgle to idealna atrakcja dla większych grup, dlatego w ofercie dla firm posiadamy również turnieje bowlingowe. Potrzebujesz sędziego do przeprowadzenia zawodów? Napisz do nas, a zorganizujemy niezapomnianą firmową rywalizację dla Twoich pracowników z pamiątkowymi nagrodami. Nasz instruktor przeprowadzi szybki kurs gry, zorganizuje profesjonalne zawody z fachowym komentarzem, a na koniec przeprowadzi ceremonię dekoracji zwycięzców. Świetna zabawa i duża dawka emocji sprawią, że ta impreza przez Państwa pracowników będzie mile wspominana.
Dart

Kolejną świetną propozycją na urozmaicenie imprezy firmowej jest Dart. Rzutki pozwalają z jednej strony na wyciszenie się i odstresowanie, zaś z drugiej  na odczucie dużej dawki emocji podczas rywalizacji z kolegami z pracy. Gra turniejowa idealnie sprzyja integracji zespołu. Proponujemy organizację zawodów zarówno na tarczach sizalowych (oficjalnym sprzęcie Mistrzostw świata), jak i na zwykłych automatach do rzutek znanych z pubów oraz klubów. Nad całością czuwać będzie doświadczony instruktor.
Obsługa DJ'ska

O świetną zabawę na parkiecie tanecznym będzie mógł zadbać profesjonalny DJ. Po ogromnej dawce emocji związanych z rywalizacją w turniejach i konkursach proponujemy rozluźnienie przy rytmach dobrej muzyki. Jesteśmy w stanie zorganizować profesjonalną obsługę DJ'ską w każdym miejscu, w jakim odbędzie się impreza.
Catering

Dobra impreza bez smacznych przekąsek i dobrze wyposażonego baru nie ma prawa się udać. Dlatego oprócz naszych atrakcji oferujemy profesjonalną obsługę cateringową. Dzięki współpracy z licznymi klubami oraz firmami gastronomicznymi z dużym doświadczeniem gwarantujemy bogatą ofertę cateringową. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, wraz z  profesjonalną obsługą kelnerską i barmańską.
Inne atrakcje
Jesteśmy elastyczni i lubimy wyzwania. Potrafimy się dostosować do różnorodnych oczekiwań. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie wzbogacić Państwa event dodatkowymi atrakcjami:
 
bilard nożny | piłkarzyki | pokazy flair | pokazy sushi | degustacje whisky | poker | baseball | gry konsolowe | stand-upy | koncerty | fotobudka i znacznie więcej!