wpt2jpg

Warsaw Pool Tour to cykl czterech  tygodniowych turniejów bilardowych, które odbywają się w czterech różnych klubach w Warszawie. To popularne wydarzenie wśród lokalnych zawodników, które wpisuje się w coroczny Ranking Warszawy, co dodaje mu jeszcze większego znaczenia.

Turnieje są skierowane do graczy o różnym poziomie umiejętności, dlatego są podzielone na trzy rangi: beginner, amateur i open. Każdy uczestnik może znaleźć odpowiednią dla siebie kategorię, gdzie będzie mógł zmierzyć się z innymi zawodnikami o podobnych umiejętnościach.

Jeśli jesteś miłośnikiem bilarda i chciałbyś wziąć udział w tych emocjonujących zawodach, koniecznie sprawdź nasz kalendarz rozgrywek. Na naszej stronie internetowej znajdziesz pełny harmonogram, który pozwoli Ci zaplanować udział w wybranych turniejach.

Jeśli jesteś ciekawy, jak aktualnie prezentuje się klasyfikacja, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony ! Tam znajdziesz najnowsze informacje na temat miejsca, jakie zajmują zawodnicy w Rankingu Warszawy.

Dołącz do naszej społeczności bilardowej i zasmakuj atmosfery turniejów Warsaw Pool Tour. To doskonała okazja, aby spotkać innych pasjonatów bilarda, rywalizować w przyjaznej atmosferze i zdobyć cenne doświadczenie.  Nie przegap kolejnych turniejów Warsaw Pool Tour - czekamy na Ciebie!


Rozkład jazdy

Poniedziałek
Beginner Cup*
147 Break
ul. Nowogrodzka 84/86
start: 19:00, wpisowe: 45 zł
Wtorek
Eighty Nine Trophy***
ul. Kasprzaka 31
start: 19:00, wpisowe: 50 zł
Środa
Pictures Cup**
Pictures,
ul. Obrazkowa 26
start: 18:30, wpisowe: 45 zł
Czwartek
147 Break Championship***
147 Break,
ul. Zamieniecka 80
start: 19:00, wpisowe: 50 zł